Novinky

3DEXPERIENCE Fórum v poľskom Karpaczi

 

Partneri spoločnosti Dassault Systemes z Českej republiky, Slovenska a Poľska a ich zákazníci sa podelili o svoje skúsenosti s platformou 3DEXPERIENCE na prvom spoločnom stretnutí v poľskom Karpaczi.

23. a 24. októbra boli dni plné inšpirácie a najnovších správ z odboru. Úvodom účastníkov privítal pán Andreas Barth, CEO Dassault Systèmes EuroCentral. Nasledovala prednáška pána Mattew Cartera, výkonného riaditeľa stajne F1 Lotus, ktorá bola venovaná inováciám vo Formuli 1.

Nasledoval rad paralelných prednášok. Jednou z nich bola prezentácia pána Herwig Joergla, Director Business Developmet zo spoločnosti Matador Holding a.s., ktorý spoločne so slečnou Janou Steiningerovou, projektovou manažérkou spoločnosti DYTRON, hovoril o prínosoch PLM riešení, ktoré DYTRON implementoval v spoločnosti Matador.

Druhý deň sa konali tzv. okrúhle stoly, ktoré boli novinkou tohtoročného fóra. Išlo o špecializované workshopy v menších skupinách, na ktorých mohli účastníci diskutovať s prezentujúcimi o nových riešeniach. Účastníci fóra mohli zhliadnuť hneď 4 okrúhle stoly v podaní zamestnancov spoločnosti DYTRON.

  • Jozefa Slobody a Václava Příborský – simulácia konzultácie dodávateľa PLM riešení so zákazníkom z high tech odboru. Demonštrované na PLM riešení v spoločnostiTyco fire & integrated solutions s.r.o.
  • František Klučár demonštroval použitie CATIA pre kreatívnych dizajnérov a jej jednotlivé moduly (kresbu svetlometu automobilu v 3D, rekonštrukcii karosérie automobilu, vyhladzovanie plôch konceptu, vizuálnu prezentáciu konceptu).
  • Vladimír Nagy a Michal Kopecký – Projektové, zmenové riadenie a riadenie kvality pre Tier1 automobilových dodávateľov na príklade riešenia v spoločnosti Brano.
  • Michał Korzeń – Exalead OnePart – rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť a znovu použiť existujúce diely a príslušné informácie naprieč dátovými skladmi.