Novinky

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2016 – tri dni plné 3D a PLM noviniek

 

17. – 19. mája prebehlo každoročné stretnutie zákazníkov a obchodných partnerov spoločnosti DYTRON – DYTRON EXPERIENCE FORUM, zamerané na novinky zo sveta 3D a PLM. Podujatie sa konalo na troch miestach, v Doksoch u Máchova jazera, v Olomouci a v Bratislave.

Účastníci z radov konštruktérov hodnotili ako veľmi prínosné prezentácie zamerané na CAD systém CATIA. Predovšetkým riadenie CAD dát v CATIA V5, rozvoj vedomostí a zvyšovanie efektivity práce v systéme CATIA či CATIA makrá.

Manažérsku časť publika naopak zaujali viac prezentácie zamerané na PLM, či už to bola prezentácia úspešného nasadenia PLM v spoločnosti Tyco Fire & Integrated Solutions či riadenie zákazkových projektov pomocou 3DExperience platformy.

Veľa otázok vyvolala prezentácia p. Veseckého zo spoločnosti ŠKODA AUTO, ktorá bola zameraná na spoluprácu Škodovky so svojimi dodávateľmi.

Pán Vesecký zoznámil účastníkov s novými požiadavkami na kvalitu dát a plánovanými zmenami v komunikácii s dodávateľmi. Potvrdil, že dodávatelia budú v budúcnosti komunikovať s celým VW koncernom cez aplikáciu Connect, ktorá nebude mať vplyv na ich vlastný interný PLM systém. Ďalej informoval o bezpečnostných previerkach týkajúcich sa dodávateľov, ktoré bude VW koncern požadovať.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa nášho fóra zúčastnili, pevne veríme, že deň strávený s nami bol prínosný a tešíme sa na stretnutie v budúcom roku.

DYTRON