Novinky

Nová release CATIA V5 je pripravená

 

V priebehu Q4 / 2014 je naplánovaný prechod automotive OEM na release CATIA V5-6R2014. Koncern VW a s ním aj jeho dcérska spoločnosť Škoda Auto a ďalšie značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale aj ďalšie OEM – napr BMW, preskakujú skôr vydané release a pôjdu do najnovšej V5 release. Tento prechod bude mať podstatný vplyv aj na domácich dodávateľov automobilového priemyslu.

Očakávaná zmena z hľadiska CAD riešení nastane najmä naprieč nemeckým automobilovým priemyslom. Podľa najaktuálnejších informácií je na Q4 / 2014 naplánovaný masívny prechod na najnovší release CATIA V5-6R2014. Koncern VW a s ním aj jeho dcérska spoločnosť Škoda Auto a ďalšie značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale aj ďalšie OEM – napr. BMW, preskakujú skôr vydané release a pôjdu do najnovšej V5 release. Tento prechod bude mať podstatný vplyv aj na domácich dodávateľov automobilového priemyslu: napr. zmena licenčného software pre CATIA, množstvo nových funkcionalít priamo v CATIA V5, … atď

Aby ste boli pripravení a bez problémov mohli spustiť novú V5 spoločne s OEM, pozývame vás na naše DYTRON Experience fórum 2014 a odporúčame navštíviť prezentáciu „Ohlásená migrácie OEM na novú verziu CATIA V5-6R2014 a jej dopady na dodávateľov v automobilovom priemysle„, kde máte možnosť sa dozvedieť detailné informácie.