O spoločnosti

Vízia, Misia

Vízia, Misia

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA neustále usiluje o to byť najlepším a vyhľadávaným partnerom v oblasti dodávok, implementácie, odovzdávania skúseností a následnej podpory informačných riešení.

VIAC INFO

História

História

Spoločnosť vznikla v roku 1992. Od začiatku roku 1994 bola autorizovaná pre predaj CAD/CAM systému CATIA spoločnosti Dassault Systemes. V rámci organizačnej štruktúry vznikli v tejto dobe 4 základné divízie (CENTRAL, RISC, LINE a BACK), pričom …

VIAC INFO

Profil

Profil

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA s.r.o. bola založená v roku 1998. Hlavným cieľom majiteľov bolo technologicky povzniesť domáce firmy v oblasti 3D modelovania a riadenia technickej dokumentácie na svetovú úroveň, ktorú mali majitelia možnosť spoznať ako pri štúdiu, tak v zamestnaní.

VIAC INFO

Partneri

Partneri

Firma DYTRON SLOVAKIA s.r.o. ako komplexný dodávateľa Product Lifecycle Management systémov (PLM) sa každým rokom radí medzi najúspešnejších partnerov spoločnosti Dassault Systemes pre strednú a východnú Európu.

VIAC INFO

Management

Management

Spoločnosť je riadená a spravovaná konateľom spoločnosti. Najvyššiu výkonnú zložku potom tvorí vedúci oddelenia (obchod, technická podpora, vývoj, priemyselné riešenia).

VIAC INFO

Kontakty

Kontakty

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA s.r.o. vďaka svojej strategickej polohe v Bratislave so sesterskou spoločnosťou v Novom Jičíne a pobočkami v Poľsku, Prahe a Ústí nad Labem pokrývame trh takmer celej Strednej, Východnej a Západnej Európy.

VIAC INFO

Kariera

Kariera

Spoločnosť DYTRON SLOVAKIA s.r.o. prijme do svojich radov uchádzačov na odborné IT pozície zamerané na konfiguráciu a programové úpravy systémov v oblasť Product Lifecycle managementu (PLM).

VIAC INFO

Novinky

Novinky

Dbáme na Vašu pravidelnú informovanosť o udalostiach organizovanými spoločnosťou DYTRON SLOVAKIA s.r.o. a predovšetkým o najnovších technických novinkách v oblasti PLM.

VIAC INFO